Turnaje

X Laser game samozřejmě pořádá také turnaje. Každý rok se konají 4 turnaje o putovní pohár a skvělé ceny. Chcete si zasoutěžit? Poznat nové zajímavé lidi? Pak je turnaj jasnou volbou.

28. 12. 2016 Vánoční turnaj trojic!

Jako každý rok i letos jsme si pro vás připravili zimní odreagovačku v podobě Vánočního turnaje.

Důležité je, že se jedná o turnaj trojic! Takže pokud jste někdy měli problém sehnat posledního do party, právě teď je vaše šance!

Kapacita je 15 týmů. Hrají vždy 3 týmy najednou.

Startovné je 150 Kč za osobu. Přednost dáváme registrovaným týmům s uhrazeným startovným.

Nebyli jste hodní? Pod stromečkem toho nebylo dost? Všem „zlobivým“ i zlobivým dáváme možnost si nějaký ten dáreček ještě vystřílet!

https://www.facebook.com/…55957044623/

Uplynulé akce

30. 10. 2016 FIFA turnaj X Laser game

Na počátku byl nápad. Nápad udělat něco, co jsme nikdy předtím nedělali. Nápad jak dát dohromady laser game a herní konzole. A tak vznikl FIFA turnaj tady u nás na X Laser game!

V prvé řadě musíme poděkovat klukům ze Silesian gaming, kteří nám s organizací celého turnaje pomohli. A hlavně musíme poděkovat všem zúčastněným pařmenům, kteří celé akci vtiskli originální atmosféru. A samozřejmě musíme poděkovat našim rodinám, přátelům a partnerům, kteří nás podrželi ve chvílích nejtěžších.

A jaké to tedy bylo? Jedním slovem hektické. Už od půl 8 byla na X Laser game pořádně živo. Naše prostory se plnily hráči, kteří již nervózně popíjeli druhý energy drink, aby se jejich mysl pořádně připravila. Jelikož ale je potřeba protáhnout i tělo, celá akce začala pořádnou náloží laser game! A pak už se jen pařilo a mačkalo, odfrkovalo a tiše klelo. Napětí rostlo s každou odehranou minutou. Mnohdy to bylo obtížné, ale nakonec se nejlepší mačkátoři ukázali. Na třetím místě se umístil David Půta. Souboj o první místo byl opravdu litým bojem doprovázený mohutným povzbuzováním ze všech stran. Stejně jako hráči na hřišti a fanoušci se rozdělili na dva tábory. Jeden jásotem podporoval Daniela Briu a druhý (stejně početný) tleskáním a skandováním podporoval Martina Leščáka, který nakonec zvítězil a odnesl si tak hlavní cenu – 3000 Kč a voucher na laser game.

Výhercům gratulujeme a budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, případně návrhy na další netradiční turnaje! Fotky najdete zde: https://www.facebook.com/…Game/photos/?…

25. 9. 2016 Turnajová párty 4 vs. 4 vol. 2

Turnajová párty 4 vs. 4 vol. 2

21. 5. 2016 Největší amatérský turnaj v lasergame v ČR!

Největší amatérský turnaj v lasergame v ČR!