Školní výlety - Ostrava

Chcete si svoji třídu získat nápadem na školní výlet? Pak vezměte svou třídu na sportovně zábavní aktivitu kombinující pohyb, hru a moderní technologie, která Vaše žáky opravdu nadchne.

  • skvělá zábava pro celou třídu
  • netradiční a bezpečná podoba sportu
  • proškolený personál pro práci s dětmi
  • pro školní skupiny platí zvýhodněná cena od 8:00 do 15:00
  • učitelé hrají ZDARMA

A jak může Vaše akce vypadat?

Přijděte 15 minut před začátkem hry. V prostorných oddělených šatnách se hráči převlečou do sportovního, stačí tričko a sportovní obuv. Hráči se rozdělí do skupinek po 5– 6 hráčích a zahrají si vždy dvě skupiny proti sobě. Při dvou hrách každého žáka, pro třídu o cca 20 žácích jde o akci zhruba na hodinu a půl. Po hře jsou dispozici zbrusu nové sprchy.

V jedné hře může hrát maximálně 12 hráčů. Ostatní si můžou odpočinout a občerstvit v našem příjemném nekuřáckém baru, kde máme k dispozici velkoplošnou projekci, profesionální stolní fotbálek 4P a X Box s Kinectem.

Reference

X Laser Game jsme navštívili s celou třídou na doporučení žáka, který vaši arénu navštívil soukromě a byl nadšen. Prostředí, šatny i zázemí se všem velmi líbilo. Žáci velmi kladně hodnotili přístup obsluhy a jejich celkový dojem ze hry byl nad očekávání kladný. Doporučuji ostatním třídním kolektivům.

Olga Kotásková


Na strávení odpoledne u vás mě přivedl jeden žák, původně jsem dětem navrhovala zajít na bowling. Následně jsem si obvolala podobná zařízení v Ostravě. Váš zaměstnanec, který se mnou hovořil, byl velmi ochotný, poskytl mi podrobné informace a dokázal mi odpovědět na všechny mé otázky. Vzhledem k počtu žáků ve třídě a času, kdy jsme se mohli do X Laser Game dostavit nám také vyšli vstříc, proto jsem se rozhodla pro X Laser Game.

Obsluha byla ochotná, opět poskytla všechny potřebné informace, žáky poučila o bezpečnosti. Navíc musela reagovat na situaci, kdy nevycházely počty žáků a herní vesty. I toto bylo vyřešeno k naší plné spokojenosti. Po každé hře nám byly vytištěny výsledky, bylo nám vysvětleno, co údaje znamenají a také jsme byli vyfotografováni (foto jsem si následně stáhla a nyní nám na nástěnce ve třídě).  Odpoledne se nám velice líbilo, žáci si jej užili. Pro mě jako třídní učitelku jednotlivé hry poskytly cenné poznatky o vztazích ve třídě, o schopnosti žáků taktizovat či se jen tak bavit. Sama jsem se také u hry velice pobavila. X Laser Game ještě určitě navštívíme.

L.Kovaříková, ZŠ Šeříková, Ostrava – Výškovice


Smysluplné využití posledních školních dní. Zábava, zdravý pohyb, bezpečí, zvýhodněná cena pro školy. Vše čisté, herna bezpečná, celkově působivé pro skupinu školních dětí. Obsluha byla vstřícná, kompetentní. Žáci byli velmi spokojeni, dožadují se další návštěvy. :-)

Kateřina Šigutová, Gymnázium Komenského, Havířov

Pořádáme také