Akce pro veřejnost

Nuda v Ostravě? Zajímá Vás co podniknout za jakéhokoliv počasí a v jakékoliv roční době? Akce pro malé, velké i ty úplně největší. X Laser game Ostrava adrenalinová zábava pro partu přátel, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi aktivní využití volného času.

TIP!

U hry laser game vždy platí, že čím více je hráčů, tím větší je zábava. Máte více cílů v aréně, hra je živější a akčnější. Minimální počet je 5 hráčů maximální je potom hráčů 12. Dle ostřílených střelců je hra nejlepší v 8, 10 nebo 12 hráčích.

Svou hru si zarezervujte v našem rezervačním kalendáři.

ceník rezervace

Doporučujeme rezervovat 2 – 3 hry ideálně vždy s 20 minutovou pauzou. Přijďte 15 minut před svou rezervací a my se o Vás zcela postaráme. Před začátkem hry se převlečete do sportovního v našich oddělených šatnách. Poté Vám naše milá obsluha podá kompletní instruktáž ke hře. Můžete si zvolit z různých módů hry a hudebních motivů. Standardní délka hry je 15 minut. Po hře máte k dispozici naše nové luxusní sprchy. V našem zázemí se můžete občerstvit, sledovat velkoplošnou projekci nebo si zahrát na profi stolním fotbálku 4P či na X Boxu s Kinectem.

Pořádáme také