Akce pro firmy - teambuilding

Hledáte opravdu originální akci nebo teambuilding? Máte už dost bowlingu ve velkém počtu hráčů nebo paintballu v blátě? Zorganizujte firemní akci u nás na X Laser game.

Přijďte a my se o Vás kompletně postaráme. Popíšeme Vám, jak se vše ovládá a hraje, dostanete na sebe speciální vestu s laserovou zbraní a vyšleme Vás do temné, futuristické arény. Zbytek je na Vás a na Vašich schopnostech.

Jak může Vaše akce vypadat?

Přijdete 15 minut před začátkem hry. V prostorných oddělených šatnách se hráči převlečou do sportovního, stačí tričko a sportovní obuv. Poté dostanete kompletní instruktáž. Dle počtu hráčů společně vymyslíme nejlepší herní model, ať už vyzkoušení všech herních módů či firemního turnaje.

Maximální počet hráčů v jedné hře je 12. Ostatní hráči můžou sledovat zábavná videa na velkoplošné projekci, vyzkoušet profi stolní fotbálek 4P nebo si zahrát na X Boxu s Kinectem. Při více hrách si pořádně zasportujete a zahřejete se, proto doporučujeme využít po hře naše zbrusu nové sprchy.

Po domluvě Vám rádi zařídíme

  • Catering
  • Doplníme bar o alko i nealko nápoje,
  • DJ, vystoupení, moderovaný program, atd.

S firemními akcemi máme bohaté zkušenosti a naprostá většina firem se k nám vrací.

Reference

V pátek 18. 3. 2016 jsme v prostorách X Laser Game uspořádali firemní teambuilding. Zúčastnilo se nás celkem 52 osob, žen i mužů, věkové rozpětí cca 23–60 let. Měla jsem trošku obavu, zda se aktivity budou kolegům líbit, ale mé obavy byly zbytečné – byli jsme nadšeni! Vedle laserových bitev jsme si užili i souboje ve stolním fotbálku a X Boxu, k velmi příjemné atmosféře přispěla i skvělá obsluha, zajištěno bylo výborné jídlo i pití, celou akci pro nás zdokumentoval šikovný fotograf. Celkově tedy veliká pochvala, můžu doporučit pro uspořádání firemních akcí. Ještě jednou veliký dík celému týmu X Laser Game!

Baloušek s.r.o

Pořádáme také