Párty X LASER GAME

Uplynulé akce

12. 10. 2016 Surfová párty aneb zakončení léta

Již dlouho ji slibujeme a konečně je vše dojednáno. Ve spolupráci se Stavovskou unií studentů jsme si pro vás nachystali jednu z nejlepších párty, jaká tu kdy byla (a že jich bylo moc). Laser game se v tento doufáme památný den stane součástí akce Vítání prváků!

A jak to všechno dopadlo?

Jako každý začátek akademického roku proběhlo i letos pod záštitou Stavovská unie studentů Ostrava tradiční Vítání prváků 2016 a my jsme u toho nemohli chybět. Stali jsme se jednou z povinných zastávek na výsostné alkoholové tour centrem Ostravy. Pro všechny zúčastněné byly připravené pětiminutové střílečky laser game a samozřejmostí byl i bohatě zásobený bar. Celou akci jsme pojali v duchu ohlédnutí se za prázdninami, a proto ze všech koutů X Laser game dýchala prosluněná letní atmosféra. Sexy hawaii barmanky, surf a balance board, palmy a ke všemu hawaii Mimoň jako dozor. Nebyli bychom to ovšem my, kdybychom, nevymysleli nějakou recesi. Proto jsme pro všechny prváky i mazáky připravili unikátní fotostěnu, kterou jsme pracovně nazvali „Můj první školní rok“. Viz. album Fotostěna vítání prváků: https://www.facebook.com/…Game/photos/?…

Pokud fotku z X Laser game nahrajete s hashtagem #xlasergame, pak se vaše fotka oběví na našem projektoru!

30. 6. 2016 Narozeniny X Laser game ve velkém stylu

Narozeniny X Laser game

Už 3 roky přinášíme radost a smích do vašich srdcí a naháníme strach špatné fyzické kondici.

A to bychom nebyli my, kdybychom to neoslavili ve velkém stylu!

13. 2. 2016 Suit up antivalentýn párty / report z akce

Kdo přišel o jednu z nejlepších (ne-li dokonce nejlepší) akcí, kterou jsme zatím pořádali, nebo si pouze nemůže na vše vzpomenout, nevadí. Mysleli jsme opravdu na vše a tak Vám přinášíme detailní report z celé akce!

Pořádáme také