Adrenalin 1024x640 - Co je to adrenalin a jak ho zažít?

Adrenalin pomáhá tělu reagovat rychleji. Zrychluje bušení srdce, zvyšuje průtok krve do mozku i svalů a stimuluje tělo k výrobě glukózy, kterou posléze tělo používá jako hnací sílu.  

Mnoho lidí tento stimulující pocit vyvolaný zvýšenou koncentrací hormonu – adrenalinu přímo vyhledávají! Jste jedním z nich? Pak se podívejte na následující tipy na aktivity, jakými můžete adrenalin v krvi zvýšit.

Krátký seznam adrenalinových aktivit

Nemusíte hned skákat s padákem nebo se věnovat bungee jumpingu. Existují mnohem snadnější, rychlejší a pohodlnější způsoby, jak si užít adrenalin.  

Všimnete si, že mnoho lidí získává adrenalin ze sociální interakce, hracího výkonu a vlastního odhodlání, což jsou všechno věci, které zlepšují a ozvláštňují život.  

Pusťte se do konverzace s neznámým člověkem

Že vás představa konverzace s někým, toho neznáte, děsí? O to víc adrenalinu se vám do krve vyplaví, pokud se k hovoru s cizincem pustíte!  

Dejte si ledovou sprchu

Není nic, co by vaše tělo stimulovalo víc, než ledově studená sprcha – a to hlavně po ránu!  

Zahrajte si online

Internet nabízí mnoho možností, jak si užít plno adrenalinové zábavy – například Playamo mobilní casino je plné atraktivních her, ze kterých si vyberou všichni hráči.

Vyzkoušejte Laser game

Tato moderní hra plná napětí vás zaručeně vtáhne do víru hraní a už vás nepustí. Zažívejte epické bitvy v působivých hracích arénách využívajících ty nejnovější technologie pro maximální zážitek a radost ze hry.  

Běžte na karaoke

Vylézt na pódium a zazpívat alespoň jednu celou píseň před publikem chce mnoho odvahy! Vysoká hladina adrenalinu je však zaručena!  

Jděte tančit a buďte první na parketu

Necítíte se na zpěv? A tanec by vám šel? Vyrazte do klubu a rozjeďte to na tanečním parketu! Že nikdo jiný netančí? O to lepší! Všichni budou sledovat jen vás a o to víc adrenalinu si užijete!

Co je to adrenalin a jak ho zažít?